Хореографічне відділення

Немає нічого більш приємного і радісного для батьків, ніж бачити фізичний і творчий розвиток їх дитини та становлення її як особистості. І немає нічого більш радісного і цікавого для дитини, ніж заняття хореографією. Практично всі діти люблять музику, вони рухливі, їх постійно захоплює щось нове і цікаве. Заняття хореографією допоможуть дитині реалізувати себе і розвинути свій талант. Танці корисні з точки зору фізичного, емоційного та соціального розвитку. Вони сприяють розвитку м’язів, тому дитина стає більш гнучкою і пластичною. Формування гарної постави та вміння правильно себе подавати – ще одна причина, щоб віддати малюка на заняття хореографією.

Не меншу увагу приділяють викладачі інтелектуальному та емоційному розвитку дитини. Танок, як вид мистецтва, навчає наших дітей не тільки відчувати ритм музики та рухатися в такт, а й висловлювати свої почуття і думки в рухах. У танці дитина знайде можливість виразити себе і поспілкуватися з іншими дітьми.

За допомогою висококваліфікованих викладачів активні діти зможуть направити свою енергію в позитивне русло, а соромливі навчаться долати свою боязкість, бути впевненими і більш активними.

На відділенні вивчають такі види танцю: класичний танець, народно-сценічний танець, сучасний танець, а також підготовку сценічного номеру та підготовку концертних номерів.

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна