Зразковий хореографічний колектив "Пірует"

Керівник: Олевська Тамара Володимирівна, Олевська Марія Віталіївна
Заснований: у 1996 році

Хореографічний колектив «Пірует» був створений у 1996 році під керівництвом Олевської Тамари Володимирівни на базі «Полтавської малої академії мистецтв». В 2004 році колективу було присвоєно звання «Зразкового». Сьогодні колектив налічує близько 100 дівчат та хлопчиків віком від 6 до 16 років.

В колективі на високому рівні викладаються класичний, народний, історично – побутовий та сучасний напрямки танцю. Значна увага приділяється фізичній підготовці, зокрема гімнастиці. Знання та навички ретельно передані керівником вихованцям колективу втілюються у професійні постановки сучасної хореографії, які гідно оцінені на конкурсах всіх рівнів від міського до міжнародного. Репертуар колективу урізноманітнюється та розширюється з кожним роком. Юні таланти разом з досвідченими професійними керівниками відвідують майстер-класи, концерти видатних балетмейстерів для підвищення рівня своєї майстерності. Діти дають величезну кількість концертів на всіх танцювальних майданчиках рідного міста.

Колектив «Пірует» - це єдина міцна сім’я, спілка однодумців, де кожен учасник прагне стати краще, підвищити свій рівень і створити умови для підвищення рівня майстерності колективу в цілому. Невичерпна енергія дітей, постійна підтримка з боку батьків, досвід, професіоналізм та ентузіазм

керівників сприяють тому, щоб професійний рівень команди зростав і вів до гармонійного поєднання руху, музики і костюма.

С 2001 року колектив почав виїздити на концерти і фестивалі в різні міста України та закордон, де неодноразово ставав дипломантом та лауреатом престижних премій. Цю практику збережено і до сьогодні. «Пірует» знають не лише в Україні, у нього є прихильники і друзі в Угорщині, Болгарії, Польщі, Латвії, Грузії, Італії.

У 2016 році колектив дав великий сольний концерт з нагоди 20-ти річчя заснування колективу. Спеціально до ювілею була створена постановка хореографічної вистави «Чарлі і шоколадна фабрика» по мотивам однойменної повісті Рояльда Даля, у якій приймали участь усі учні колективу. Концерт складався з двох відділень, загальною тривалістю дві з половиною години. У другому відділенні були продемонстровані найкращі постановки з репертуару колективу. Родзинкою концерту став гімн колективу.

Слідкуйте за нами в соцмережах:
facebook та instagram

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна