Відділення

  • Музичне відділення Музичне відділення

    Музичне мистецтво - своєрідний камертон цивілізації, універсальний спосіб мислення, здатний синтезувати істину, добро й красу, формувати людину-творця.

    Головна мета навчання на музичному відділі - формування умінь та навичок гри на музичних інструментах: фортепіано, баян, акордеон, домра, балалайка, гітара, бандура, скрипка, віолончель, труба, флейта, кларнет, саксофон, ударні інструменти, вокал. Складовою частиною професійної музичної підготовки є 5 відділень: музично-теоретичний, фортепіанний, оркестровий, народних інструментів, вокально-хорових дисциплін, які формують здібності учнів до активної музично-слухової аналітичної діяльності, вміння надавати естетичну оцінку музичному твору, авторським особливостям, розуміння історичного музичного стилю епохи.

    Колективи
  • Хореографічне відділення Хореографічне відділення

    Немає нічого більш приємного і радісного для батьків, ніж бачити фізичний і творчий розвиток їх дитини та становлення її як особистості. І немає нічого більш радісного і цікавого для дитини, ніж заняття хореографією. Практично всі діти люблять музику, вони рухливі, їх постійно захоплює щось нове і цікаве. Заняття хореографією допоможуть дитині реалізувати себе і розвинути свій талант. Танці корисні з точки зору фізичного, емоційного та соціального розвитку. Вони сприяють розвитку м’язів, тому дитина стає більш гнучкою і пластичною. Формування гарної постави та вміння правильно себе подавати – ще одна причина, щоб віддати малюка на заняття хореографією.

    Не меншу увагу приділяють викладачі інтелектуальному та емоційному розвитку дитини. Танок, як вид мистецтва, навчає наших дітей не тільки відчувати ритм музики та рухатися в такт, а й висловлювати свої почуття і думки в рухах. У танці дитина знайде можливість виразити себе і поспілкуватися з іншими дітьми.

    За допомогою висококваліфікованих викладачів активні діти зможуть направити свою енергію в позитивне русло, а соромливі навчаться долати свою боязкість, бути впевненими і більш активними.

    На відділенні вивчають такі види танцю: класичний танець, народно-сценічний танець, сучасний танець, а також підготовку сценічного номеру та підготовку концертних номерів.

    Колективи
  • Театральне відділення Театральне відділення

    Театральне відділення відкриває для дітей чарівну завісу таємниць найдавнішого у світі мистецтва - це відділення, де працюють викладачі, які втілюють в життя естетичне виховання дітей засобами всіх видів мистецтва, розвиваючи у дітей увагу, пам’ять, уяву, кмітливість та спостережливість. Під час творчих занять формується осанка, смак, музичний слух та ритм, що в свою чергу сприяє оволодінню спеціальними професійними знаннями законів театральної гри.

    Майбутні артисти опановують наступні предмети: основи акторської майстерності та сценічної (художньої) мови, основи гри актора з лялькою та сценічний рух, ритміку, малюнок, історію мистецтв, музичний інструмент та музичну грамоту.

    Метою навчання основам театрального мистецтва є підготовка і виступи вихованців у різноманітних концертних програмах, виставах, участь дітей у фестивалях та конкурсах різного рівня. І як наслідок - всебічний розвиток дитини, гармонійне зростання особистості та становлення її в умовах сучасного життя. Плідна праця творчого колективу театрального відділення дозволяє учням та театральним колективам досягати визнання на рівні міжнародної майстерності.

    Колективи
  • Образотворче відділення Образотворче відділення

    Мистецтво створює особливий духовний світ людини – світ краси і гармонії, що несуть їй естетичну насолоду. Краса й мудрість природи, невтомна потреба її пізнання – ось джерело народного мистецтва, яке пронизує всі сфери життя суспільства.

    На відділенні закладається фундамент підготовки до занять художньою творчістю, а найбільш обдарованих учнів - до вибору професії в галузі образотворчого мистецтва, промислової графіки, архітектури, історії та теорії мистецтва.

    Тут учні розвивають здібності з рисунку, живопису, графіки, композиції, кольорознавства, художньої обробки матеріалів, декоративно-прикладного мистецтва, історії українського і зарубіжного мистецтва, методики викладання образотворчого мистецтва.

    І сьогодні викладачі фахових дисциплін образотворчого відділення у пошуку нових ідей, форм і методів організації навчально-виховного процесу, вдосконалення художньої освіти, формування національної свідомості, розвитку нахилів, талантів і здібностей учнів.

    Однією важливою складовою образотворчого відділення є декоративно-ужитковий відділ на якому учні створюють поробки із різних матеріалів – прекрасний засіб для розвитку естетичного смаку, розумових здібностей, конструкторського мислення вихованців. Із доступних матеріалів, які легко обробляються, діти можуть виготовити багато цікавих виробів. Виконуючи роботу, вчаться за призначенням використовувати різні інструменти. Обробляючи різні матеріали, вихованці знайомляться з їхніми властивостями, отримують багато цікавої інформації. Звичайно, дитячі роботи незавжди досконалі,та в них є багато видумки, фантазії і старань. Вони відрізняються оригінальністю і творчим вирішенням поставлених завдань. Важливо, на заняттях гуртка, удосконалювати здобуті знання і вміння дітей, розвивати почуття прекрасного, підтримувати творчу основу діяльності. Непотрібно вимагати від гуртківців точного дотримання будови поробки, копіювати її там, де є можливість внести свої конструктивні зміни.

    Колективи
  • Відділення початкового естетичного виховання Відділення початкового естетичного виховання

    Відділ початкового естетичного виховання знайомить дітей з мистецтвом, світ якого стає для дитини яскравішим, цікавішим, ближчим та зрозумілішим. Для кожного віку (існують групи 4-х, 5-ти, 6-ти років) створена своя окрема програма. Навчання проводиться в ігровій формі у чотирьох напрямках, а саме: музичний розвиток, хореографічне, образотворче та театральне мистецтво. Різномаїття форм і методів роботи в естетичній діяльності сприяє появі інтересу, що стимулює прояв творчої активності, розвиток дрібної моторики рук, загальної рухливості учнів, гнучкість мозкової діяльності та розвиток дихального апарату.

    Пройшовши таку якісну підготовку, «юні академіки » поповнюють ряди першокласників школи, де на них з великою радістю чекають викладачі.

    Колективи

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна