Зразковий хореографічний колектив "Юнона"

Керівник: Сітежник Алла Леонідівна
Заснований: у 1998 році

При Полтавській міській школі мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко, з`явився такий колектив в 1998 році під назвою «Краплинки».

В колективі постійно не менше 60 дітей (від 6 до 15 років), тобто є старша та молодша група. На шляху розвитку колективу були перемоги і труднощі та для оптимістичного педагога, дружніх та ціле направлених дітей ніщо не являється запорукою до здійснення найбільших мрій.

Колектив став єдиною сім`єю однодумців, які прагнуть досягти високого рівня професіоналізму, якнайбільше отримати знань, хоча і знають, що це нелегка праця відчути, а головне оволодіти всією красою руху. Тому постійно та впевнено вивчають: класичний танець, народно – сценічний та естрадний танець, займаються гімнастикою.

Але згодом так сталося, що колектив перейменували, і він отримав нову назву «Юнона». Хоча назва змінилася та це не змінює дух колективу, не змінилося бажання працювати і перемагати, тож колектив продовжує шукати свої все нові форми та шляхи роботи і розвитку. Бо творча атмосфера, енергія дітей, творчий пошук і бажання керівника, зацікавленість і підтримка батьків – це і є шлях, який обрав колектив, впевнено рухаючись омріяної мети.

Колектив постійно оновлює свій танцювальний репертуар новими хореографічними постановками, де відбувається гармонійне злиття та об`єднання музики, руху та костюму. Діти завжди раді кожному концертному виступу, мають велике бажання приймати участь у фестивалях та конкурсах, і тому колектив веде активну концертну діяльність усіх запропонованих культурно – масових заходах, прагне мати творчі знайомства та зв`язки з іншими колективами, і тому по мірі можливостей приймає участь у фестивалях та конкурсах.

В 2004 році за вагомий внесок у розвитку культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність хореографічному колективу «Юнона» присвоєно звання «Зразковий».

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна