Наші діти за кордоном

Війна змінила наше життя назавжди. Щодня українці долають безліч викликів, наближаючи нашу перемогу на передовій, на інформаційному, волонтерському та культурному фронтах. Мистецтво долає всі кордони і навіть різні мови, на яких спілкуються наші діти. Працюючи в складних умовах воєнного часу , перебуваючи в різних містах, областях та навіть країнах ми наполегливо разом вивчаємо історію мистецтва, виконуємо домашні завдання з різних видів мистецтва, а ще беремо участь у конкурсах. І не просто беремо, а й перемагаємо.

Мета проєкту: показати нашим дітям, що у кожного є «свій фронт» і ми не можемо стояти осторонь від війни – жаху, який об’єднує всіх нас.

Завдання проєкту: намагатися показати розмаїття, любов до рідного краю, його народу і народного мистецтва. Адже ці відчуття сприймаються занадто гостро, саме коли поїхав далеко від рідної домівки.

Саме мистецтво допомагає всім нам відволіктись, розслабитись, зняти напругу і зануритися у казковий безмежний світ мистецтва.

 

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна