Наші традиції - наше коріння

"Наші традиції - наше коріння" - це вислів, який підкреслює важливість збереження та відзначення традицій української культури в житті суспільства. Це вказує на те, що наші традиції є частиною нашої ідентичності і відображають наше минуле, нашу спадщину та наші цінності.

Традиції можуть бути різноманітними - це можуть бути обряди, свята, звичаї, мова, кулінарні страви та багато іншого. Вони сприяють утриманню і передачі культурної спадщини від покоління до покоління.

Зберігання та вшанування традицій може зміцнювати спільноту, зближувати людей та сприяти розумінню і повазі до інших культур. Також це може допомогти відчувати себе більш зв'язаними зі своєю історією та корінням.

Основним ідеалом цього вислову є те, що наші традиції визначають нас і формують нашу ідентичність, і важливо пам'ятати та шанувати їх, оскільки вони є основою нашого коріння і історії.

Мета проєкту: виховання патріотизму та утвердження української національної і громадянської ідентичності.

Завдання проєкту: вивчення національного мистецтва, його популяризація та розвиток; формування художньо-образного мислення учнів на основі кращих зразків культурно-мистецької спадщини українського народу; розвиток мистецького смаку; підтримка талановитих дітей та сприяння їх професійному зростанню.

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна