Театральне відділення

Театральне відділення відкриває для дітей чарівну завісу таємниць найдавнішого у світі мистецтва - це відділення, де працюють викладачі, які втілюють в життя естетичне виховання дітей засобами всіх видів мистецтва, розвиваючи у дітей увагу, пам’ять, уяву, кмітливість та спостережливість. Під час творчих занять формується осанка, смак, музичний слух та ритм, що в свою чергу сприяє оволодінню спеціальними професійними знаннями законів театральної гри.

Майбутні артисти опановують наступні предмети: основи акторської майстерності та сценічної (художньої) мови, основи гри актора з лялькою та сценічний рух, ритміку, малюнок, історію мистецтв, музичний інструмент та музичну грамоту.

Метою навчання основам театрального мистецтва є підготовка і виступи вихованців у різноманітних концертних програмах, виставах, участь дітей у фестивалях та конкурсах різного рівня. І як наслідок - всебічний розвиток дитини, гармонійне зростання особистості та становлення її в умовах сучасного життя. Плідна праця творчого колективу театрального відділення дозволяє учням та театральним колективам досягати визнання на рівні міжнародної майстерності.

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна