В єдності – до ПЕРЕМОГИ

Загальношкільний проєкт професійного розвитку педагогічної спільноти «Педагогічний портрет творчого колективу «В єдності – до ПЕРЕМОГИ»»

Започатковано: січень 2024р.

У період воєнного часу, викладачам слід адаптувати свою методологію роботи відповідно до викликів, що стоять сьогодні перед суспільством. Важливо змінити підходи та стратегії, об'єднуючи педагогічний колектив та учнів у спільному зусиллі на шляху до ПЕРЕМОГИ. Сучасний контекст вимагає від нас удосконалення навичок і використання інноваційних методів, щоб забезпечити якісне навчання в умовах нестабільності. Викладачі та учні повинні демонструвати гнучкість та толерантність, спільно працюючи для забезпечення продуктивного та ефективного освітнього процесу. Важливо підтримувати відкритий діалог і сприяти взаєморозумінню, створюючи сприятливу атмосферу для навчання та розвитку. У таких непростих умовах спільнота вчителів та учнів може здійснити справжню перемогу, будуючи стійке освітнє середовище на основі взаємопідтримки та співпраці.

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна