Конопльова Світлана Миколаївна

Працює викладачем образотворчого мистецтва в Полтавській міській школі мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко з1992 року. Спеціаліст вищої категорії.

Художник портретист.Роботи знаходяться у приватних колекціях, прикрашають інтер’єри адміністративних приміщень. Майстерність педагога яскраво впливає на зацікавленість її вихованців до творчого процесу і подальшого їх творчого розвитку.

Викладач має свідоцтво про підвищення кваліфікації Міністерства культури України Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв (19.06.2016.р).Сертифікат учасника III – го Міжнародного науково-методичного семінару з проблем розвитку початкової мистецької освіти. Мала доповідь «Від витоків до сучасності» на у III-му Міжнародному конгресі «Етнодизайн у контексті українського національного відродження та Європейської інтеграції» - на базі Полтавського національного університету ім.В.Г.Короленка. Має подяки та грамоти за високу педагогічну діяльність та майстерність, за особистий внесок у розвиток національної культури від Управління Полтавської обласної державної адміністрації, Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради. Грамоти та подяки за підготовку учнів у конкурсах –виставках міжнародного всеукраїнського рівня.Міжнародний фестиваль-конкурс «Inter fest kiten»,міжнародний конкурс«Ілюстрація до народної казки»,Всеукраїнський конкурс«Змагаймося за нове життя»,Всеукраїнський конкурс«Обєднаймося ж брати мої».

Грамоти благодійного фонду «Духовне відродження Батьківщини», та інші.Учні мають дипломи, грамоти, подяки: диплом виставки Front past to present в Українському інституті мистецтва Модерна «Мої реліквії» в м. Чикаго, дипломи першого та другого ступені Фольклорного фестивалю-Угорщина.

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна