Кареліна Лідія Анатоліївна

Викладач образотворчого відділу Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко. На посаді викладача з 1994 року, педагогічний стаж – 46 років, вища педагогічна освіта, методист.

За всі роки викладацької діяльності учні стали колегами, архітекторами, художниками. Як викладач та методист-викладач: учні постійно мають здобутки у сфері образотворчого мистецтва: переможці у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсах різного ґатунку по різним предметам свого навчання, мали переможні місця на обласних (конкурсах) олімпіадах: «Чарівний олівець». Неодноразово виставляли свої роботи у «Вернісажі» під назвою «Викладач і учні» в залі ім. Саші Путрі, Полтавського художнього музею ім. Миколи Ярошенка, виїзна виставка «Мій кришталевий янгол» - Державний музей ім. Т.Шевченка у м. Каневі.

Як методист: неодноразово висвітлювались статті у Всеукраїнському науково-практичному освітньо -популярному журналі «Імідж сучасного педагога». Брала участь у роботі зі статтею у Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретичні та практичні аспекти розвитку науки», у Всеукраїнській науково-практичній конференції: «Українська культура. Сучасні мистецькі та педагогічні виміри», надана методична рекомендація з учбово-тематичного планування для уроків образотворчого мистецтва у подальшому використанні цільового направлення.

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна