Дистанційне навчання

Карантин, ще не привід для того щоб не навчатись . 

На виконання наказу директора Департаменту культури, молоді та сім'ї, викладачі Полтавської міської школи мистецтв "Мала академія мистецтв" імені Раіси Кириченко викладають уроки  дистайціно.


Засідання циклових комісій та відеоконференцій


Образотворче відділення


Відділ декоративно-ужиткового мистецтваХореографічне відділення

Завідувачка відділенням Сітежник Алла Леонідівна
На період карантину хореографічне відділення створює всі можливі умови для забезпечення повноцінної роботи учнів в режимі онлайн.
Учням запропоновано:

  • - перегляд відео танців свого колективу з метою обговорення допущених помилок під час виконання номеру;
  • - відправлено відео уроків по класичному,народному танцю, уроків гімнастики та партерного розтягування;
  • - методичний матеріал по хореографії ,телевізійні передачі,концерти професійних колективів ,документальні та художні фільми на тему хореографії,цікаві фахові конкурси;

Завдання надсилаються як для учнів ,так і для батьків для контролювання учбового процесу. Учні в свою чергу відправляють відео звіти керівникам фахових дисциплін в запропонованому режимі.
Музичне відділення


Відділ теорії музики та основ гармонії

Відділ теорії музики та основ гармонії впроваджує дистанційну форму навчання з предмету сольфеджіо використовуючи можливі форми роботи в умовах невербального спілкування з учнями.


Відділ історії мистецтв та композиції


Відділ народних інструментів(струнні)

Відділ народних інструментів (баян,акордеон)

Завідувачка відділом Цимбаревич Марина Борисівна (СВІДОЦТВО)
Під час карантину працює дистанційно. Викладачі проводять уроки використовуючи відеозв’язок з учнями. Також учні відправляють видео своїм викладачам ,щоб вони оцінили їх роботу. На групові заняття ,а саме оркестр баяністів та акордеоністів відправлені ноти (партії ) нового твору для самостійного опанування. Подані заявки учнів на дистанційний Міжнародний фестиваль MARINE FANTASY.

Вокально-хоровий відділ

Завідувачка відділом Пєлєвіна Юлія Володимирівна

Фортепіанний відділ

Завідувачка відділом Дідіченко Олена Іванівна
Фортепіанний відділ Полтавської міської школи мистецтв продовжує навчання юних піаністів дистанційно. У викладачів з’явилась прекрасна можливість по експериментувати з різними формами навчання. Кожен викладач пристосувався до певних умов і намагається креативно викладати свій предмет. До процесу активно  долучаються батьки (вони  раді допомогти, якщо вірно зорієнтовані).

Оркестровий відділ

Завідувач відділу Русняк Григорій Іванович
Всі викладачі оркестроваго відділу під час карантину ,намагаються проводити уроки на належному рівні.
Використувуючі технічні засоби проводять онлайн-заняття. Рекомендують учням для перегляду різноманітні концертні програми, як українських так і зарубіжних митців.Театральне відділенняВідділ науки та мистецтв

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна