Стежками Гоголя - 2019

16 січня 2020
645

12 січня у стінах Полтавського міського Будинку культури відбувся  Міжнародний Різдвяний фестиваль-конкурс «Стежками Гоголя».

Дитячий зразковий театральний колектив «Екстрім» Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко,керівник Інна Гах взяв участь у цьому фестивалі-конкурсі з постановкою  «Вечори на хуторі біля  Диканьки».Також в цьому конкурси взяв участь театральний колектив «Маска» керівник Інна Гах з постановкою «Полтавськие сказания».

Обидва колективу  дуже вдало виступили і отримали дипломи лауреатів  1 ступеня в номінації «Оригінальне мистецтво»,жанр «Театр» та сертифікат на 500 євро для участі в міжнародному фестивалі «Зоряний бриз» м. Кітен Болгарія..

Також дипломом лауреата 1 ступеня нагородили  Стародуба Олександра в номінації «Оригінальне мистецтво» ,жанр «Художнє читання».

Вітаємо переможців ! Та бажаємо нових творчих успіхів!

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна