Екзаменаційні роботи учнів образотворчого відділення та відділу декоративно-ужиткового мистецтва

02 червня 2023
270

Екзаменаційні роботи учнів образотворчого відділення та відділу декоративно-ужиткового мистецтва є показником їхнього творчого потенціалу, знань та навичок у галузі образотворчого мистецтва. Ці роботи є результатом тривалого процесу навчання, експериментування з різними техніками та вдосконалення майстерності учнів.

Кожен учень представляв свою власну творчу роботу, яка відображала його індивідуальний підхід до мистецтва. Вони могли використовувати різні матеріали, такі як олівці, фарби, акварелі, кольоровий папір, картина, скульптура та інші, для створення своїх творінь.

Екзаменаційні роботи оцінювалися з урахуванням різних критеріїв, таких як: техніка виконання, композиція, використання кольорів, оригінальність і естетична цінність. Кожна робота є унікальною і виражає творчість та внутрішній світ учня.

Екзаменаційні роботи слугують не лише засобом оцінювання, але й можливістю для учнів показати свої таланти та досягнення в мистецтві.

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна