Зразковий колектив декоративно-прикладного мистецтва "Барви"

Керівник: Кучерук Ярослава Вікторівна
Заснований: у 2013 році

Історія колективу.

Колектив декоративно-прикладного мистецтва «Барви» був створений у 2013 році на базі відділу декоративно-ужиткового мистецтва Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко. Керівник колективу – викладач відділу Кучерук Ярослава Вікторівна. Учасниками колективу були понад 100 учнів відділу декоративно-ужиткового мистецтва віком від 5 до 15 років. На даний час склад колективу налічує 50 чоловік.

Колектив "Барви" – активні учасники культурно-мистецького життя школи, міста, області, країни. Вони повсякчас беруть участь у різноманітних виставках, мистецьких святах, пленерах, конкурсах. Організовують власні виставки, майстер-класи. Також у буремні часи сьогодення діти регулярно малюють та надсилають свої малюнки і листи воїнам АТО, беруть активну участь у благодійних ярмарках, виставках, роботи учнів були подаровані матерям загиблих воїнів.

Творча характеристика колективу

Особливістю творчої роботи колективу «Барви» є поєднання традиційних народних технік виконання та композиційних рішень в різних видах декоративно-ужиткового мистецтва з мистецькими тенденціями сьогодення. Завдяки цьому картини, панно, інсталяції, виставки цікаві сучасникам, водночас відображають красу мистецтва, яке передавалося з покоління в покоління.

У творчому доробку «Барв» є колективні роботи виконані малими групами – 2 – 3 учні, середніми – 7 – 10 та великими – до 30 чоловік; є серії робіт виконані у одній техніці та стилістиці, також є індивідуальні авторські роботи.

Цілеспрямованість, згуртована робота у колективі приносять не тільки задоволення від спілкування та творчих пошуків, а і конкретні результати та визнання, що підтверджується багаторазовими перемогами у конкурсах, дипломами, грамотами, подяками.

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна