Зразковий камерний ансамбль "Гобелен"

Керівник: Берюк Світлана Володимирівна, Здоровило Надія Миколаївна
Заснований: у 2003 році

Творча характеристика колективу

Камерний ансамбль «Гобелен» створений у 2003 році. До його складу входять учні класів струнно-смичкових інструментів (скрипки та віолончелі) Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко. Колектив є активним учасником шкільних, міських і обласних заходів та свят.

У 2003 р. ансамбль приймав участь у творчому звіті майстрів мистецтв та колективів художньої самодіяльності Полтавської області «Духовна ода Полтавщини» в Національному палаці «Україна» (м. Київ).

За роки свого існування ансамбль був переможцем та лауреатом численних фестивалів та конкурсів, зокрема за період 2013-2018 рр.:

  • Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий олімп»;

  • Міжнародного інтернет-фестивалю дитячої скрипкової музики «Чарівні смички»;

  • Міжнародного фестивалю-конкурсу таланту і моди «Скарби нації»;

  • Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Україна - моя любов»;

  • Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Обдарована молодь»;

  • Обласного конкурсу «Музичний калейдоскоп» виконавської майстерності учнів ПСМНЗ (ШЕВ).

Ансамбль тісно співпрацює з різними обласними, міськими організаціями та навчальними закладами. Серед них: Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.П. Котляревського, Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. П. Мирного, Бібліотека-філіал №2 Полтавської міської ЦБС, Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка, Полтавський краєзнавчий музей імені В. Кричевського, Полтавський кооперативний технікум, Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Виступи ансамблю сприяють розвитку емоційної та інтелектуальної сфери, вихованню естетичних смаків і почуттів учнівської молоді.

Колектив виконує важливу роль в навчальному процесі його учасників. Учні на практиці пізнають основи гармонії, поліфонії, знайомляться з законами голосоведіння, засвоюють різноманітність музичних форм.

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна