Вокальний ансамбль хлопчиків

Керівник: Павлова Наталія Михайлівна
Заснований: у 2013 році

Історія колективу - колектив було створено у 2013 році. Керівник та засновник ансамблю – Дроздова Вікторія Олександрівна . На початку створення учасниками ансамблю були хлопчики виключно вокально-хорового відділу від 6 до 15 років (15 учнів).

Творча характеристика колективу - різновіковий склад колективу з одного боку потребував більш ретельного, індивідуального, абсолютно нового підходу щодо методів роботи та репертуару, який би враховував особливості голосів різного діапазону, а також акустичного звучання, з іншого боку підштовхував до постійного творчого пошуку, в результаті якого з’являлись нові аранжування та адаптація творів саме для цього колективу. Таким чином в репертуарі ансамблю з’явилися народні обробки ,твори композиторів-класиків, твори сучасних європейських композиторів, твори «Піккардійської Терції», естрадні хіти у 2-х, 3-х,4-х голосному звучанні. Колектив одразу зарекомендував себе на конкурсних виступах міського, обласного та міжнародного рівнів та став окрасою шкільних, міських концертів, а також звітних концертів вокально-хорового відділу та звітних концертів МАМ.

У 2019 році керівником ансамблю став викладач вокально-хорового відділу - Павлова Наталія Михайлівна 

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна