Оркестр народних інструментів

Керівник: Резнікова Катерина Олександрівна
Заснований: у 1991 році

Історія колективу - Оркестр народних інструментів був сформований 1991р. Керівником оркестру була Непорада В.О. Потім оркестром керувала Власенко О.М. За всі ці роки оркестр накопичив величезний творчий потенціал і найбагатші традиції. Оркестр був задіяний у всіх святах нашого міста. Кожен рік оркестр звітував з колективами школи у театрі ім. М.В.Гоголя. Також оркестр приймав участь у концертах у м. Києві та у м. Бєлгород по обміну творчими колективами.

Творча характеристика колективу - К.О.Резнікова та учасники оркестру народних інструментів працюють за авторською комплексною програмою, що передбачає вивчення та засвоєння основних прийомів гри на інструментах, що входять до складу оркестру; виховання поваги і любові до народної музики. У програмі враховано індивідуальну роботу по класах: домри, балалайки, баяну; зведені та ансамблеві заняття; роботу з обдарованими дітьми; відкриті заняття; свята і заходи для вихованців та їх батьків.

Викладач досконало володіє сучасною методикою викладання, уміло підбирає форми, методи, прийоми роботи на заняттях, забезпечує належні умови для опанування вихованцями навчальної програми, розвиває у них пізнавальний інтерес, творчі здібності, формує загальний світогляд.

Напрацьована роками ефективна система навчально-виховної роботи в оркестрі народних інструментів забезпечує глибоке засвоєння вихованцями необхідних теоретичних знань та практичних навичок, виховання внутрішньої потреби в постійному самовдосконалення, творчій самореалізації.

Керівник колективу приділяє велике значення пошуку нових прийомів і фарб в інструментальному звучанні.

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна