Вокально-інструментальний ансамбль "Інтервал"

Керівник: Антоненко Анатолій Антонович
Заснований: у 2010 році

Кількісний склад колективу - 5 учасників.

Вокально-інструментальний ансамбль «Interval» створений у 2006 році. До його складу входять учні оркестрового відділу по класу синтезатор та вокально-хорового відділу Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко. Колектив є активним учасником шкільних, міських і обласних заходів та свят. Склад ансамблю постійно поновлюється молодшими учасниками.

За роки свого існування ансамбль був переможцем та лауреатом численних фестивалів та конкурсів. Учасники ансамблю приймають участь в концетах та конкурсах як окремі виконавці, так і в складі ансамблю.

Колектив виконує важливу роль в навчальному процесі його учасників. Учні на практиці пізнають основи гармонії, поліфонії, знайомляться з законами музики, засвоюють різноманітність музичних форм, знайомляться з різними музичними напрямками в сучасному мистецтві.

Виконують музичні твори в стилі rumba,samba,dance,jazz , ballad та ін., а також українські сучасні пісні.

Приймають активну участь в конертах школи, новорічних ранках та концертах в місті.

У підготовці учасників ансамблю до виступів береться до уваги, перш за все, професіоналізм і манера виконання, а саме: культура звуку, володіння інструментом та голосом, технічність.

Ансамбль співпрацює з іншими солюючими інструментами:

баян, флейта, ударні інструменти, а також танцювальними колективами («Пірует», «Фуете»).

За високий рівень виконавської майстерності та активну концертну діяльність керівник та учасники ансамблю неодноразово нагороджено подяками, грамотами та дипломами різних конкурсів.

 

 

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України Магомедова Тетяна Юріївна