Вокально-інструментальний ансамбль "Інтервал"

Керівник: Пустяк Руслан Анатолійович
Заснований: у 2010 році

Вокально-інструментальний ансамбль «Interval» створений у 2006 році. До його складу входять учні оркестрового відділу по класу синтезатор та вокально-хорового відділу Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко. Колектив є активним учасником шкільних, міських і обласних заходів та свят. Склад ансамблю постійно поновлюється молодшими учасниками.

За роки свого існування ансамбль був переможцем та лауреатом численних фестивалів та конкурсів. Учасники ансамблю приймають участь в концетах та конкурсах як окремі виконавці, так і в складі ансамблю.

Колектив виконує важливу роль в навчальному процесі його учасників. Учні на практиці пізнають основи гармонії, поліфонії, знайомляться з законами музики, засвоюють різноманітність музичних форм, знайомляться з різними музичними напрямками в сучасному мистецтві.

Виконують музичні твори в стилі rumba,samba,dance,jazz , ballad та ін., а також українські сучасні пісні.

Приймають активну участь в конертах школи, новорічних ранках та концертах в місті.

У підготовці учасників ансамблю до виступів береться до уваги, перш за все, професіоналізм і манера виконання, а саме: культура звуку, володіння інструментом та голосом, технічність.

Ансамбль співпрацює з іншими солюючими інструментами:

баян, флейта, ударні інструменти, а також танцювальними колективами («Пірует», «Фуете»).

За високий рівень виконавської майстерності та активну концертну діяльність керівник та учасники ансамблю неодноразово нагороджено подяками, грамотами та дипломами різних конкурсів.

У 2020 році керівником ансамблю став викладач оркестрового відділу   Пустяк Руслан Анатолійович 

 

Контакти

36000, Україна м.Полтава, вул.Соборності, 35
(0532) 52-08-78, 50-28-75
mala_akademya@ukr.net
Директор: заслужений працівник культури України, член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Голова Ради директорів мистецьких шкіл Полтавської області Магомедова Тетяна Юріївна